Spotkanie opłatkowe w KM PSP w Suwałkach

23 grudnia 2019 r. w świetlicy nowo wybudowanego obiektu Komendy Miejskiej PSP  w Suwałkach odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli strażacy i pracownicy Komendy Miejskiej PSP oraz druhowie OSP powiatu suwalskiego.

Na wstępie  komendant miejski PSP w Suwałkach mł. bryg. Arkadiusz Buchowski, przywitał wszystkich zgromadzonych, a następnie podziękował za dotychczasową owocną współpracę na rzecz ochrony przeciwpożarowej oraz złożył świąteczne życzenia.

W dalszej części głos zabrał obecny na spotkaniu Poseł Rzeczpospolitej Polskiej pan Jarosław Zieliński, który złożył wszystkim zebranym oraz ich rodzinom serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, a także podziękował za wzorową służbę niesioną na rzecz ochrony społeczeństwa. Szczególne słowa skierował do funkcjonariuszy, którzy podczas okresu świątecznego będą czuwać nad bezpieczeństwem w powiecie. Do tych życzeń dołączył się podlaski komendant wojewódzki PSP  nadbryg. Jarosław Wendt oraz prezes zarządu oddziału powiatowego ZOSP RP w Suwałkach dh Tadeusz Chołko, który jednocześnie podziękował za dobrą współpracę na rzecz rozwoju Ochotniczych Straży Pożarnych i ochrony przeciwpożarowej w powiecie.

Następnie kapelan suwalskich strażaków ks. prałat Lech Łuba poświęcił opłatki po czym odśpiewano kolędę  i wszyscy złożyli sobie życzenia.

Opracowanie: bryg. Kazimerz Golubiewski, KM PSP w Suwałkach.

Zdjęcia: asp. sztab. Jacek Falicki, KM PSP w Suwałkach.