Wizyta sekretarza stanu w MSWiA, posła na Sejm RP Pana Jarosława Zielińskiego

SONY DSC

2 stycznia 2017 roku w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach odbyła się odprawa służbowa funkcjonariuszy z Wiceministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosławem Zielińskim. Podczas odprawy Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach st. bryg. Bogdan Wierzchowski podsumował miniony rok i przedstawił informację z działalności Komendy Miejskiej w roku 2016.


Sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji przedstawił zebranym funkcjonariuszom plany MSWiA dotyczące programu modernizacji służb mundurowych w najbliższych latach, podziękował funkcjonariuszom za służbę i złożył życzenia noworoczne. Na zakończenie Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński za szczególne zaangażowanie i wzorową służbę wręczył mł. kpt. Adamowi Kożuchowskiemu nagrodę Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Następnie głos zabrał Podlaski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Jarosław Wendt, który omówił zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa przeciwpożarowego i sposobach unikania niebezpieczeństw dotyczących zatruć tlenkiem węgla, w ramach kampanii społecznej MSWiA pt.: „Czad i ogień. Obudź czujność”. Podlaski Komendant Wojewódzki również podziękował za dotychczasową służbę i złożył życzenia noworoczne obecnym na sali funkcjonariuszom Komendy Miejskiej PSP w Suwałkach.

SONY DSCSONY DSC

SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC

SONY DSCSONY DSC